Meble

Wykonujemy meble z litego drewna (np. stoły, regały, komody itp.) oraz inne przedmioty użytkowe i dekoracyjne z drewna (np. lampy, deski do krojenia itp.) według własnych projektów i pomysłów naszych klientów. Pracujemy wyłącznie z drewnem bądź sklejką. Nie wykonujemy mebli z płyty wiórowej.

W procesie tworzenia naszych mebli wykorzystujemy głównie tradycyjne połączenia stolarskie (drewno-drewno). Nie używamy wkrętów, kątowników czy innych metalowych łączników, z wyjątkiem zawiasów do frontów i prowadnic do szuflad.

Nasze meble są wykonywane z najlepszej klasy drewna, które dobieramy specjalnie pod klienta i kupujemy je u lokalnych dostawców. Klient decyduje o sposobie wykończenia mebla choć osobiście doradzamy woski twarde, olejne, które nie tylko świetnie zabezpieczają powierzchnie ale również pozwalają drewnu oddychać.

Na życzenie klienta możemy również przygotować projekt oraz wizualizację, których koszt zostanie odjęty od kosztów realizacji zamówienia jeśli zdecydują się Państwo zamówić mebel u nas.

Przykładowe realizacje naszych mebli oraz innych przedmiotów z drewna znajdą Państwo poniżej.

Nasze realizacje

Lamele na ścianę

Lamele na ścianę

Łazienki

Łazienki

Parapety

Parapety

Regały i biurka

Regały i biurka

Stoły, stoliki, ławy

Stoły, stoliki, ławy

Szafki RTV, komódki

Szafki RTV, komódki